Her gün 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

HAKKIMIZDA

Ana sayfa HAKKIMIZDA

MALATYA’NIN İLK VE TEK ALIŞVERİŞ MERKEZİ MALATYAPARK

Malatya Girişim Grubu tarafından hayata geçirilen MalatyaPark, Malatya’nın ilk ve tek AVM’sidir. Her yıl daha da büyüyerek şehrimizi dünyanın önde gelen markalarıyla buluşturmaktadır.

2009 yılında 113.442,06 m2 alanı ile ziyaretçilerine kapılarını açan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bünyesinde barındırdığı Türkiye’nin ve dünyanın en önemli markaları ile şehre yeni bir soluk getirdi. Malatya Girişim Grubu tarafından hayata geçirilen ve Malatya’nın ilk ve tek alışveriş merkezi olan MalatyaPark, 14. yılında da ziyaretçilerine hak ettikleri kaliteli hizmet anlayışını sunmaya gayret gösteriyor.


 

Alışveriş, Lezzet, Sinema, Tiyatro, Eğlence… Hepsi Bir Arada!

MalatyaPark Alışveriş Merkezi, MalatyaPark Meydan ile birlikte 196 mağazası, 7 sinema salonu, 8 hatlı bowling oyun alanı, ve 3.000 araç kapasiteli ücretsiz açık ve kapalı otopark hizmetiyle ziyaretçilerinin hoşça vakit geçirebilmeleri için A’dan Z’ye tüm olanakları bünyesinde barındırıyor.

Açıldığı günden bugüne ödüle doymayan MalatyaPark birçok ödüle layık görüldü.

2010 Yılı AMPD Ödüllerin’de “Yılın AVM’si” seçilen MalatyaPark, 30’a yakın uluslararası ödül ile başarısını taçlandırmıştır. MalatyaPark, 14 Kasım 2019 tarihinde 14 yıldan beri hep aynı aşkla şehrimize kaliteli, seçkin, nezih ve güvenli hizmet sunmanın gururu ile 14. yılını kutlayacaktır.

 

İletişim

Merkez İnönü, İnönü Cd. No:192, 44100 Yeşilyurt/Malatya

“Malatya’nın İlk ve Tek Alışveriş Merkezi”